Inglesina Trilogy Pastaigu Rati

Inglesina Trilogy Pastaigu Rati
Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati Inglesina Trilogy Pastaigu Rati
Cena: 429.00€ 399.00€
Modelis: Inglesina Trilogy Pastaigu Rati
Pieejamība: Pieejams

Inglesina Trilogy  Pastaigu Rati

Inglesina Trilogy - ērti lietussarga tipa pastaigu rati bērniem no 6 mēnešu vecuma. Šie rati ir pārdomāti līdz pēdējam sīkumam - neticami ērta un funkcionāla izmantošana. Ar atsevišķi nopērkamu kulbu vai autokrēslu, rati ir izmantojami jau no dzimšanas. 
Priekšrocības - priekš lietussarga tipa ratiem reti sastopama funkcija - sēdekli var uzlikt gan braukšanas virzienā, gan pret to, kas ir svarīgi mazam bērnam, kuram vēl vajadzīgs acu kontakts ar vecākiem. Atzveltne nolaižama līdz horizontālam stāvoklim, kas ļaus bērnam gulēt pastaigas laikā. Salīdzinoši silti rati, tāpēc izmantojami arī ziemā. 4 vienāda izmēra riteņi ar gultņiem. Priekšējie riteņi rotējoši labākai manevrētspējai ar iespēju nofiksēt. Lai nofiksētu priekšējos riteņus, nolaidiet fiksatoru, kurš atrodas uz ratiņu rāmja (vairs nav jānoliecas un jāsmērē rokas, lai fiksētu riteņus). Ratiņi paredzēti bērniem līdz 15 kg svara. 5 punktu drošības jostas ar mīkstām uzmavām plecu daļā. Liela regulējama ratiņu kapuce, nolaižama līdz pašai barjerai, aizmugurējo daļa noņemama, kas būs ideāli vasarai - laba ventilācija, bet tajā pašā laikā paliek jumtiņš, kas pasargā no saules. Viegls alumīnija rāmis. Viegli salokāmi. Uz rāmja ir rokturis, lai ratiņus būtu ērti nest salocītā veidā. Grozs iepirkumiem vai bērna mantām ratiņu krāsā (maksimālais lietu svars grozā 3 kg). Uz rāmja var uzstādīt 0+ grupas autokrēslu Inglesina Huggy (nopērkams atsevišķi vai Inglesina Trilogy System ietvaros). 

Svars 14 kg 

 

Noformējiet šo preci uz nomaksu 5 minūšu laikā sadarbībā ar Best Līzings

   

Ja rodas jautājumi zvaniet - 28698034

Precei ir 2 gadu garantija

BEZMAKSAS PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ ar DPD kurjeru   

 

Uzrakstīt atsauksmi

Jūsu Vārds:


Jūsu atsauksme: Uzmanība: HTML netiek atbalstīts! Izmantojiet parastu tekstu.

Novērtējums: Slikti           Labi

Ievediet kodu, kas ir norādīts uz bildes:Darbojas uz opencart
KlingKlang.lv © 2019