Privātuma politika un sīkdatnes

Privātuma un sīkdatņu paziņojums

Šis ir SIA “KLINGKLANG.LV” interneta vietnes www.klingklang.lv privātuma un sīkdatņu paziņojums. Tajā paskaidrots, kā SIA “KLINGKLANG.LV” apstrādā personas datus, kas tiek iegūti mūsu interneta veikalā www.klingklang.lv (turpmāk – interneta veikals).Mēs pieprasām personas datus, ja klienti sazinās ar mums bezsaistē, piemēram, pieprasot informāciju. Tāpat šajā paziņojumā ir aprakstīta interneta veikalā izmantoto sīkdatņu lietošana.

1. DEFINĪCIJAS

Šajā SIA “KLINGKLANG.LV” privātuma un sīkdatņu paziņojumā tiek lietoti šādi termini:

Interneta veikals: interneta veikals www.klingklang.lv 

Saziņa: interneta veikalu funkciju, piemēram, vēlmju sarakstsizrakstīšanāspierakstīšanās jaunumu saņemšanai, mans konts un čats izmantošana.

Interneta veikala apmeklētājs: persona, kas pirmoreiz apmeklē interneta veikalu un nesazinās ar interneta veikalu.

Interneta veikala klients: persona, kas sazinās ar interneta veikalu.

Konts: interneta veikalā izveidots klienta konts pasūtījuma veikšanai.

Privātuma un sīkdatņu paziņojums: SIA “KLINGKLANG.LV” privātuma un sīkdatņu paziņojums

2. JŪSU PERSONAS DATU DROŠĪBA

SIA “KLINGKLANG.LV” respektē savu klientu, biznesa attiecību un interneta veikala lietotāju privātumu. Visi iegūtie personas dati ir aizsargāti un tiek apstrādāti, ievērojot konfidencialitāti.

3. PERSONAS DATU IEGŪŠANA UN IZMANTOŠANA

3.1 INTERNETA VEIKALA APMEKLĒTĀJS

Lai uzlabotu klingklang.lv interneta veikala apmeklējuma pieredzi, SIA “KLINGKLANG.LV” iegūst informāciju par jūsu personas datiem un interneta veikala pārlūkošanas veidiem, kā arī uzzina, vai esat ienācis interneta veikalā, caur kādu no mūsu reklāmas partneriem. SIA “KLINGKLANG.LV” iegūst, piemēram, šādus datus:

Augstāk minētā informācija cita starpā tiks izmantota, lai labāk izprastu interneta veikala apmeklētājus.

3.2  INTERNETA VEIKALA KLIENTS

Par interneta veikala klientiem mēs iegūstam tādu pašu informāciju, kā par interneta veikala apmeklētājiem, kuru papildina klienta sniegtie dati mums, piemēram:

3.2.1 KLIENTA KONTS

Lai veiktu pasūtījumus interneta veikalā, jums nepieciešams izveidot kontu reģistrējoties, vai arī noformējot pasūtījumu nereģistrējoties kā viesim,tomēr ir nepieciešami jūsu dati, lai kurjers varētu ar jums sazināties un piegādāt preci.

Lai izveidotu kontu, jums jāsniedz šādi (personas) dati:

Augstāk minētie dati tiek izmantoti šādiem mērķiem:

Dati tiek saglabāti vismaz tik ilgi, kamēr jums ir aktīvs Klingklang.lv lietotāja konts.

3.2.2 PASŪTĪJUMI

3.2.2.1 PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA – PIEGĀDES ADRESE

Jūs varat veikt produktu iegādi interneta veikalā ar savu kontu. Veicot pasūtījumu, jums būs jāsniedz papildu informācija konta izveidošanas procesā sniegtajai informācijai, kas saistīts ar piegādes adresi:

Augstāk minētie dati un jūsu konta informācija cita starpā tiks izmantota arī šādiem mērķiem:

3.2.2.2  PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA – RĒĶINA ADRESE

Pēc tam, kad būsiet ievadījis informāciju saistībā ar piegādes adresi, mēs lūgsim jums sniegt informāciju par rēķina adresi:

Šī informācija cita starpā tiks izmantota, lai:

3.2.2.3 PASŪTĪJUMI NO TREŠO PUŠU PĀRDEVĒJIEM

Ar savu kontu jūs varat iegādāties interneta veikalā pieejamos trešo pušu pārdevēju (turpmāk tekstā – cits(i) pārdevējs(i)) produktus. Lai citi pārdevēji varētu izpildīt jūsu pasūtījumu, SIA “KLINGKLANG.LV” tiem nodos jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru.

3.2.2.4  PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA –PARASTĀ MAKSĀŠANAS METODE – Bankas pārskaitījums

Lai SIA “KLINGKLANG.LV” sagatavotu priekšapmaksas rēķinu tiek iegūta šāda informācija:

Šī informācija cita starpā tiek izmantota, lai:

Šādā veidā mēs varam sniegt kvalitatīvāku pakalpojumu, ja rodas jautājumi par maksājumu, atcelšanu vai atmaksu. Tas palīdz samazināt maksājuma kļūdu apjomu, nodrošinot patīkamāku iepirkšanās pieredzi.

3.2.2.5 PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA LĪZINGĀ

Izvēloties maksājuma metodi “Pirkums uz nomaksu”, jūs piekrītat, ka mēs iegūstam šādus (personas) datus, kas tiek nodoti SIA “Best līzings” maksātspējas izvērtēšanai un kreditēšanas līguma sastādīšanai.

Augstāk minēto informāciju un jūsu konta informāciju SIA “KLINGKLANG.LV” cita starpā izmanto šādiem mērķiem:

Jūsu personas datus SIA “Best līzings” apstrādā saskaņā ar piemērojamo konfidencialitātes politiku un  privātuma noteikumiem, kas ir atrodami Best līzings interneta vietnē :                            https://www.bestlizing.lv/par-mums/privatuma-politika

3.2.3 VĒLMJU SARAKSTS

Mūsu interneta veikalā jūs varat izveidot vēlmju sarakstu. Pievienojot produktus vēlmju sarakstā, tie tiks saglabāti 30 dienas pēc pasūtījuma noformēšanas.

Neatkarīgi, vai esat iereģistrējies vai neesat iereģistrējies, mēs cita starpā iegūstam šādu informāciju:

Ja pievienojat produktus savam vēlmju sarakstam, kamēr esat piereģistrējies, jūs tos vienmēr varēsiet atrast sava konta vēlmju sarakstā.

Šī informācija tiek iegūta mārketinga aktivitāšu nolūkiem, lai SIA “KLINGKLANG.LV” varētu atcerēties jūsu vēlmju sarakstu, kad atgriezīsieties klingklang.lv interneta veikalā.

3.2.4 ATSAUKSMES

3.2.4.1 ATSAUKSMES PAR PRODUKTIEM

Izmantojot savu kontu, jūs varat interneta veikalā atstāt atsauksmi par produktiem. Jūs varat uzrakstīt atsauksmi tikai par tiem produktiem, kurus esat iegādājies. Lai savienotu produktu, atbilstošo atsauksmi un pareizo e-pasta adresi, iesniedzot atsauksmi, jums būs jāsniedz šāda informācija:

Šī informācija tiek izmantota, lai pievienotu atsauksmes interneta veikalā un sazinātos ar klientu sūdzību gadījumā.

3.2.4.2 ATSAUKSMES, IZMANTOJOT CITUS KANĀLUS

Jūs varat atstāt atsauksmes par mūsu interneta vietni www.klingklang.lv, izmantojot cenu salīdzināšanas lapas, kurās tiek rādīti SIA “KLINGKLANG.LV” produkti un cenas. Lai uzrakstītu atsauksmi, tiks pieprasīta šāda informācija:

Šī informācija tiek iegūta, lai sazinātos ar pircēju un atrisinātu iespējamās problēmas.

Vairāk informācijas par iegūtajiem datiem atradīsiet konkrēto vietņu privātuma paziņojumā.

3.2.5 KLIENTU SERVISS

Ja jums ir jautājumi vai sūdzības par interneta veikalā iegādāto produktu vai par SIA “ BPM” sniegto pakalpojumu, jūs varat mums zvanīt, rakstīt e-pastu vai sazināties ar mums čatā. Mūsu kontaktinformācija atrodama interneta veikalā. Jūs varat izmantot arī mūsu interneta veikalā pieejamo sūdzību formu. Izmantojot tiešsaistes sūdzību formu, mēs pieprasīsim (vismaz) šādu informāciju:

Izmantojot čatu, tiks pieprasīts tikai jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese un sarunas tēma.

Augstāk minētā informācija tiks izmantota jūsu sūdzības izskatīšanas procesā

 

3.3 PERSONAS DATU APSTRĀDE

3.3.1 PERSONAS DATU APSTRĀDE ĀRPUS ES

Mēs sadarbojamies ar tādām trešajām pusēm kā Google un Facebook. Tas nozīmē, ka dati var tikt uzglabāti serveros, kas atrodas ārpus Eiropas, kur pastāv atšķirīga likumdošana attiecībā uz personas datu apstrādi. Šīs trešās puses ievēro Privātuma vairoga principus, kas noteikti ASV Tirdzniecības ministrijas Privātuma vairoga programmāUzņēmumi, kas ievēro šos principus un programmu, tiek uzskatīti par atbilstošiem Eiropas personas datu noteikumiem.

3.3.2 INFORMĀCIJAS NODOŠANA TREŠAJĀM PUSĒM

SIA “KLINGKLANG.LV” var nodot jūsu personas datus trešajām pusēm šādiem mērķiem:

3.3.3 GLABĀŠANAS LAIKS

SIA “KLINGKLANG.LV” neuzglabās jūsu datus ilgāk, kā tas ir nepieciešams noteikto mērķu sasniegšanai. Izņēmuma gadījumos dati tiek uzglabāti ilgāk juridisko saistību (piemēram, datu saglabāšanas pienākuma) izpildei. Datu glabāšanas ilgums ir atkarīgs no datu veida un mērķiem, kādiem tie tiek apstrādāti. Tādējādi uzglabāšanas periods var atšķirties no mērķa.

3.3.4 DROŠĪBA

SIA “KLINGKLANG.LV” veiks pasākumus, lai pietiekami aizsargātu jūsu personas datus. Lai to nodrošinātu mēs izmantojam mūsu aktivitātēm, uzņēmuma lielumam, veidam un apstrādāto datu veidam atbilstošus līdzekļus. Mūsu darbības novērš nesankcionētu piekļuvi datiem, to izmainīšanu, izpaušanu vai pazaudēšanu.

Mēs sagaidām, ka jūs rūpēsieties par jūsu personas datiem, neizpaužot savu reģistrēšanās informāciju (e-pasta adresi un paroli). Nekad nenododiet nevienam savu reģistrēšanas informāciju un atbilstoši to uzglabājat.

3.3.5 PIEKĻUVE DATIEM UN TO LABOŠANA

Jums ir tiesības piekļūt saviem datiem jebkurā laikā un, ja nepieciešams, mainīt tos, pierakstoties savā kontā.

Ja jums nav konta, jūs varat pieprasīt informāciju par jūsu personas datiem, kas pieejami SIA “KLINGKLANG.LV”. Ja šie dati nav precīzi, jūs varat pieprasīt, lai SIA “KLINGKLANG.LV” tos nomaina. Šādus piekļuves pieprasījumus var nosūtīt pa e-pastu vai izmantojot sūdzību formu, kas tiek nosūtīta mūsu klientu apkalpošanas centram.

3.3.6 IEBILDUMA TIESĪBAS

Jūs varat iebilst pret savu personas datu izmantošanu bez maksas. Iebildumus par savu datu izmantošanu varat nosūtīt mūsu klientu apkalpošanas centram uz e-pastu vai pa pastu. Jūs saņemsiet atbildi no SIA “KLINGKLANG.LV” četru nedēļu laikā.

Ja jūs neatļausiet izmantot savus datus tiešā mārketinga aktivitāšu nolūkiem, SIA “KLINGKLANG.LV” pārtrauks jūsu datu izmantošanu šiem nolūkiem. Jūs vairs nesaņemsiet komerciāla rakstura e-pastus no SIA “KLINGKLANG.LV”, piemēram, jaunumus.

3.3.7 TREŠO PUŠU PRIVĀTUMA UN SĪKDATŅU PAZIŅOJUMI

Šis privātuma un sīkdatņu paziņojums neattiecas uz trešo pušu interneta veikaliem, kas ir saistīti ar interneta veikalu. Tas neattiecas arī uz datu apstrādi, ko veic tādi uzņēmumi kā Google. Jūs varat mainīt iestatījumus Google kontā, pirms tam iepazīstoties ar Google privātuma politiku.

SIA “KLINGKLANG.LV” nav atbildīgs par veidu, kā trešās puses un uzņēmumi apstrādā jūsu (personas) datus. SIA “KLINGKLANG.LV” vienmēr iesaka rūpīgi iepazīties ar attiecīgo interneta veikalu un uzņēmumu privātuma un sīkdatņu paziņojumiem.

4. SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

4.1 KAS IR SĪKDATNES?

Tāpat kā daudzi citi interneta veikali arī interneta veikals klingklang.lv izmanto sīkdatnes un citus līdzīgus failus un tehnoloģijas, piemēram, “web beacons” (turpmāk tekstā – sīkdatnes).

Sīkdatne ir neliels teksta fails, kas jūsu pārlūkprogrammā tiek nosūtīts kopā ar interneta veikala lapu, un tad tiek uzglabāts jūsu datora cietajā diskā, planšetdatorā vai tālrunī.

Sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, paroļu un personīgo iestatījumu saglabāšanai, lai apmeklējot interneta veikalu atkārtoti, jums nevajadzētu katru reizi ievadīt datus.

Zemāk izskaidrots, kā interneta veikals izmanto sīkdatnes, kas ir sīkdatņu avots un kāpēc tās tiek izmantotas. Mūsu un trešo pušu reklāmu efektivitātei tiek iegūti šādi dati:

Zemāk aprakstīts, kā iespējams nepieņemt vai izdzēst sīkdatnes.

4.1.1 FUNKCIONĀLĀS SĪKDATNES

Klingklang.lv izmanto sīkdatnes, piemēram Google Analītiku, lai atcerētos jūsu interneta veikala apmeklējuma iestatījumus un ievadītos datus. Šīs sīkdatnes atvieglo mūsu interneta veikala izmantošanu, jo jums katrā apmeklējuma reizē nav nepieciešams atkārtoti ievadīt datus.

Tāpat SIA “ Klingklang.lv” (klingklang.lv) var izmantot sīkdatnes, kas ir nepieciešamas, lai nodrošinātu nevainojamu interneta veikala darbību arī tad, kad jūs to apmeklējat no sava mobilā tālruņa vai planšetdatora.

4.1.2 INTERNETA VEIKALA ANALIZĒŠANAS SĪKDATNES

Interneta veikalā tiek izmantotas sīkdatnes, lai izsekotu jūsu apmeklētās lapas. Šo informāciju un citu informāciju cita starpā apkopo tīmekļa vietņu analīzes pakalpojuma sniedzēji, piemēram Aol (Adserver), Alexa, Crazy Egg, Google Analytics, Pingdom, Hotjar un Piwik.

Šie tīmekļa vietņu analīzes pakalpojuma sniedzēji izmanto sīkdatnes, lai analizētu, kā lietotāji lieto interneta veikalu. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu informāciju par apmeklētājiem, piemēram, interneta veikala apmeklēšanas laiku, informāciju, vai lietotājs ir apmeklējis interneta veikalu iepriekš, informāciju par interneta veikalu, caur kuru lietotājs ir nonācis lapā u.c.

4.1.3 SOCIĀLO MEDIJU SĪKDATNES

Interneta veikalā jūs varat izmantot sociālo mediju pogas, piemēram, Facebook, YouTube, Twitter, Pinterest un Google+.

Apmeklējot interneta veikala lapu, kas satur sociālo mediju pogas, jūsu pārlūkprogramma savienojas ar attiecīgo sociālo mediju sniedzēju. Šis pakalpojuma sniedzējs iegūst informāciju par jūsu IP adreses apmeklētajām interneta veikala lapām.

Ja interneta veikala apmeklējuma laikā esat pierakstījies Facebook, YouTube, Twitter, Pinterest vai Google+, jūsu apmeklējums var tikt savienots ar jūsu sociālo mediju profilu. Piemēram, ja jūs uzspiedīsiet uz Facebook simbola “man patīk”, pārlūkprogramma nosūtīs attiecīgo informāciju pakalpojumu sniedzējam un uzglabās to tur.

Sociālo mediju pogu ietvaros iegūto informāciju, tās apstrādes mērķi un apjomu, tālāko izmantošanu un uzglabāšanas ilgumu nosaka tikai un vienīgi attiecīgā pakalpojuma nodrošinātājs. Vairāk par to var uzzināt, iepazīstoties ar attiecīgā pakalpojuma sniedzēja privātuma politiku.

4.2 SĪKDATŅU IESLĒGŠANA UN IZSLĒGŠANA

Jūs varat pieņemt vai noraidīt sīkdatnes, pielāgojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tā kā katra pārlūkprogramma ir atšķirīga, lai iestatītu sīkdatņu uzstādījumus, SIA “KLINGKLANG.LV” atsaucas uz jūsu pārlūkprogrammas informācijas lapu vai jūsu tālruņa lietotāja rokasgrāmatu.

Tomēr, ja sīkdatnes ir pilnībā atspējotas, jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot visas interneta veikala funkcijas. Ja jūs izmantojat dažādus datorus dažādās vietās, pārbaudiet, vai jūsu sīkdatņu uzstādījumi ir iestatīti visās pārlūkprogrammās.
Jūs jebkurā laikā varat izdzēst sīkdatnes no jūsu datora, planšetdatora vai telefona cietā diska. Lai uzzinātu, kā to izdarīt, lūdzu, apskatiet interneta pārlūkprogrammas informācijas lapu vai tālruņa, planšetdatora lietotāja rokasgrāmatu.

5. GROZĪJUMI

Šī privātuma un sīkdatņu lietošanas politika var tikt mainīta. Aktuālākā versija vienmēr ir pieejama klingklang.lv interneta veikala sākumlapas apakšējā izvēlnē.

6. JAUTĀJUMI

Ja jums ir kādi jautājumi par šo privātuma un sīkdatņu paziņojumu, sazinieties ar SIA “KLINGKLANG.LV”

 

SIA “KLINGKLANG.LV”
Reģ. Nr. 44103096073
Cēsu iela 31A -1

Limbaži
LV-4001
Latvija

Tālrunis:+371 28698034
E-pasts: [email protected]

 

Informācija pēdējo reizi atjaunota 2018. gada 25. maijā

 

 

Darbojas uz opencart
KlingKlang.lv © 2021